• ZUMBA teeb õnnelikuks ja rõõmsaks!

  • ZUMBA Fitness tunnis ei õpita kavasid!

  • ZUMBA Fitnesstrenn sobib kõigile! Tants on meie kõige ürgsem rõõmuväilendamise viis!

  • ZUMBA (Fitness ja Toning) treeningtunnis on kaotatud kalorite hulk 400 kuni 800!

  • ZUMBA on lihtne, sest iga tants tunnis on üles ehitatud kolmele või neljale põhiliikumisele, millele lisatakse erinevatele tantsudele iseloomulikke fitnesselemente.

  •  ZUMBA Fitness on ainus Ladina-Ameerika muusikast inspireeritud tantsuline aeroobikastiil, mis on kogunud kiiresti tuntust kogu maailmas.

  • ZUMBA treeningprogramm sisaldab tuntud ja vähemtuntud Ladina-Ameerika tantsude elemente nagu salsa, merengue, reggaton, cumbia, samba, bachata, cha-cha, swing ja lisaks ka bollywoodi, kõhutantsu jpt., ning kogu treening kulgeb 12-15 tantsuloo saatel.

ZUMBA GOLD*

sobib neile kes pole kunagi varem elus tantsulistvtrenni teinud aga tahaks arendada koordinatsiooni ja painduvust läbi tantsulise treeningu. Selles trennis me kiireid pöördeid ja hüppelisi samme tantsudes ei kasuta. Treening annab mõõduka koormuse ja rõõmsa uju. Trenn sobib beebiootuse ajal, sünnitusest taastumise perioodil, ülekaalulistele ja veidi vanemaealistele. Väga oodatud on kui tuled minuga enne trenni suhtlema ja annad teada oma vajadustest ja eesmärkidest!

ZUMBA TONING*

on tants hantlitega. Kuna kasutame tantsides hantleid mille kaal on vaid 0,5 kg, siis mõjub see treening ülihästi neile kes päev otsa laua ääres arvuti taga istunud. Tantsides hantlitega teed tööd seljalihastega eriti tõhusalt. Minul endal on selle trenni järgi tunne nagu oleks kiropraktiku või hea massööri juures käinud. 

ZUMBA FITNESS*

on ülilõbus ja kiire tantsuline treening, millest sa ei väsi kunagi. Märkamatult kulutad trennis suure hulga kaloreid. Zumbas ei ole õiget ega valet, siin on lubatud soolod! Iga uus muusika on eraldi tants. Kavasid me ei õpi, kuid kõik saab ajapikku selgeks. Igal pühapäeval teen kavasse juurde 1 või 2 uut tantsu ning jätan selle arvelt ära mõne vanema loo, mis juba on hakanud ära tüütama. Kui tuled siia trenni elus esimest korda, siis anna endale aega harjuda 3 kuni 5 treeningut et jõuaksid hakata liigutustest aru saama. Esimeses tunnis vaata pigem jalgade tööd, ning hiljem lisa käed juurde kui tunned et oled selleks valmis. Sammud kavast kavasse on üsna sarnased, kuid muutub sammude järjekord, seega jõuad kõik selgeks saada. Jääb ju Salsa alati salsaks ja Reggaton reggatoniks.

Kui aga tunned et tahaksid mõne sammu kohta rohkem teada, siis kindlasti küsi üle ja ma peale tundi näitan kõike üle kui vaja.

 

NB! Zumba trenn tekitab sõltuvust ja on sedavõrd rõõmus et peab ka teistega jagama!

MIS ON ZUMBA?

KUS ON ZUMBA?

Tabasalu Spordikompleks

Kooli 1, Tabasalu

http://www.tabasalusport.ee

Zumba Fitness

* September 2020

Teisipäev kell 19.00, neljapäev kell 19.00, pühapäev kell 18.00

* Oktoober 2020 - mai 2020

Teisipäev kell 19.00, neljapäev kell 20.00 (Toning), pühapäev kell 18.00

Zumba Gold

* Oktoober 2020 - mai 2020

Neljapäev kell 19.00, pühapäev kell 17.00

Sparta Spordiklubi

Pärnu mnt 139c, Tallinn

Alates 31. august 2020

Zumba esmaspäeviti kell 17.00

Maiu Väli

Facebook: Maiu Zumba

Mob: +372 52 45 859

E-mail: maiuvali@hot.ee

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now