Peipsi maitsete tee 175 km- Pärnaõue pereresto. Pärl Peipsi ääres!

Hommikul kell 9 autosse ja teele Peipsi poole! Tallinnast Mustveesse jõudsime umbes pooleteise tunniga. Kala- ja sibulaletid alles pakkisid ennast lahti ning seetõttu ostsime sealt vaid kaks suurt

5 kg ehtsat kotti Peipsi sibulatega, mida emad olid soovinud. Pidid olema eriliselt head sibulad, mis maitsevad hästi ja säilivad kaua. Sõitsime mõnda aega, kui teeääres vaatas vastu kalalett,kus pakuti sooja suitsulatikat. Kuna lõuna aeg oli käes ja meil kõhud tõhjad, siis see kala maitses küll eriliselt hästi. Mmmmm ... soe suitsukala. Veidi edasi tegime jälle peatuse ja siin pakuti suitsulutsu, mida ma polnud kunagi varem saanud. Süüa ma seda väga enam ei jaksanud aga ära maitsesin küll. Sõitsime nüüd hulga maad edasi ja järsku märkan teeääres hulka pargitud autosid ja silti - Pärnaõue koduresto. Oh vahva!

PÄRNAÕUE KODURESTO

Olin siia nii ammu tulla tahtnud. Vaatan juba pikemat aega Triin Pärna postitusi Facebookis selle talu tegemiste kohta ja nüüd lõpuks olengi siin. Selgituseks juurde, et Triin Pärn on Pärnaõue pereresto peretütar ja mind seob temaga ühine teema Zumba Fitness. Pärnaõue talu hoovi sisenedes vaatas vastu suur Eesti kaart, kuhu sai kirja panna enda nime, et ära näidata, mis Eesti piirkonnast tulid. Ei saanud kiusatusele vastu ja kirjutasin enda nime ka kaardile. Nüüd läksime taluõuele uudistama - Siidri sara hea siidri valikuga, Metsakohina kokteilid ja eriliste liblikate näitus. Loomulikult ei puudunud ka hea toit ja magusameistri töötuba. Kõik oli nii uskumatult ilus ja külastajaid samuti palju. Rõõm oli aga seda suurem, et peretütar oli ise ka kodus, kuid pidime edasi sõtma ja ei saanud jääda nautima õhtust Bachatatantsu ja kontserti.

Selliseid liblikaid igapäev ei näe!

Piinlikult puhas kodu on märk elamata jäänud elust!

Veel lugemist
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now