Thermo-Fatburn Butter - SALENDAV KEHAVÕIE

TOOTEINFO LUBAB:

Aktiveerib ainevahetust, stimuleerib vereringet ja võimendab lümfidrenaaži. Aitab kaasa rasvapõletusele, mõjutades rasvkoe tihedamat kihti ning soodustab lipolüütilisi protsesse rasvkoe pearakkudes, kuhu tselluliit tekib. Võie on küllalt aktiivse toimega, toimib veel mitu tundi peale protseduuri, aidates kaasa kehavormide korrigeerimisele.

Pakendi pealt loen lisa: Sobib kasutamiseks ka lihasvalu, liigeste jäikuse, radikuliidi ja artriidi korral.

KUIDAS SEE AGA PÄRISELT TUNDUB?

Kreem on meeldiva lõhnaga, kerge ja pehme. Esmasel puudutamisel ei usukski, et see nii aktiivne kehavõie on, kui tooteinfo lubab. Määrin võiet kõhule ja reite väliskülgedele ning ei möödu palju aega, kui nahk kuumaks läheb. Jah kuumaks - nagu oleks saanud palju päikest või nagu oleks pipraplaastri nahale pannud. Tunne on kuum ent mõnus. Kuumus nahal kestab algselt umbes 3 kuni 4 tundi ja siis hakkab see vaikselt kaduma ja veidi aja pärast tagasi tulema lainetena. Isegi järgmisel päeval trennis ja saunas on seda veel tunda. Kui aga seda enne trenni peale määrin, siis on tunne, et see toimib kuidagi eriti hästi. Keha higistab palju rohkem, sest nahk on kuum. Tundlikuma nahaga inimestel võib nahk sedasi isegi veidi punetama hakata. Usun 100%, et see stimuleerib vereringet ja mõjutab rasvkudet.

VEEL

Üks naljakas tähelepanek lisaks - hommikul määrisin seda peale ja läksin randa kuuma päikese alla päevitama. Ärge teie seda tehke! Mul oli tunne, et nahk küpseb ära. Oleks suisa laulda tahtnud "Nii kuum on tunne....", enne, kui kiirelt teise külje keerasin, et see kuumus liiga suureks ei läheks.

Täpsemat infot Thermo-Fatburn Butter kehavõide kohta küsi Sinusalongist.

WEB: www.sinusalong.com

Email: info@sinusalong.ee

Veel lugemist
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now