MEHED ZUMBASSE – Loe Lauri esimesest kogemusest :)!


Üks vahva mälestus aastast 2016.

Allpool jutt kuidas Lauri, kes varem Zumbast midagi ei teadnud, elus esimest korda Zumbatrennis käis. Mehed võiks julgemalt Zumbasse tulla! Pole see tantsimine nii keeruline midagi.

________________________________________________________________________________

Autor: Lauri

9. september 2016

Day6- „ZUMBA!“ Joppenpuhh "NO MIDA VEEL" oli esmane valjuhäälne pahvakas-targad on need lotosiltide kirjutajad olnud- tabavad täpselt minu Archilleuse kanda kogu aeg kirjutavad asju mida ma ise ei prooviks.

Nüüd siin oma voodil lebades on aeg kõike meenutada nagu laulis Onu Bella oma laulus kunagi. Mina ja Zumba- hunnik mammisid võdistamas oma kannisid või hoopis varajastes 20-ndates prinkis pepud? Mina ainukese mehena seal värisemas ? Eeee polnud õrna aimugi, mis mind ees võiks oodata. Sõber Youtube aga valgustas mind natuke ja selle valgustuse peale valgus otsaesisele juba esimene tilk hirmuhigi- terve tund aega aktiivset risti, lahku käsi üles põlv kõrvale tantsimist-trallimist tundus hirmutav- mina, kes ma olen end trenni eesmärgil viimasel kümnendil liigutanud sama palju kui põhjapoolus nihkub aasta jooksul oma algsest asukohast? Mõtlesin omaette- No seda ma küll üle ei ela –saan 2 kogemust korraga tänasesse õhtusse - Zumba ja kiirabisõidu EMO-sse. Aga võta näpust – piirdusin sel korral vaid Zumbaga. Tõestuseks, et trenn on minust kaarega mööda käinud sai asjaolu, et minu inventaris ei leidunud ei liibuvaid pükse ega ka valge tallaga botaseid- esimeste pärast ma isegi ei muretsenud sobivad suvalised shortsid aga heleda põhjaga botased pidin küll minema soetama, mis kaunistavad nüüdsest minu jalatsiriiulit ja kes teab kus veel tulevikus rakendust leiavad.

Mis aga siis sai Zumbast? Õnneks sain kohavalikul nõu ja isegi kaaslase kaasa seega kohaleminek tundus nüüdsest juba palju julgem – polnud ju vähemalt üksi. Oodates sulgpallisaali avanemist sain otseloomulikult mitmeid küsivaid pilke teistelt õrnema soo esindajatest ootajatelt- ma ei hakanud üldse pikemalt mõtlema, selgel häälel selgitasin, et elus tulev kõike proovida, mis see Zumba siis ei ole kord proovida mehele. Ja jälle kord sai kogu action alguse silmapilguga- Treener Maiu vuhises oma värvilises kostüümis saali, sabas hulk algava tunni trennikaaslasi ja enne veel kui jõudsin endale nurgakese valida kuhu joogipudelit poetada kõlasid esimesed helid ja trenn oli alanud. Algus ei olnudki nii hirmutav-, sammuke siia ja sammuke sinna ja eilne salsa tõi mu silmadesse natuke rõõmsat meelt, sest nii mõnigi samm pärines sealt ja nendega tundsin end täitsa koduselt, pole siin midagi muud teha kui julge pealehakkamine. Mida aeg edasi seda kiiremaks, intensiivsemaks ja keerukamaks läksid liigutused- nii mõndagi hetke ei suutnud mina küll enam jälgida kuhu see jalg astub või käsi keerutab - otsustasin keskendun jalgade tööle ja käed las vehklevad niisama kaasa. Kuid need peeglid kõikjal seintel, no mina ju pidin vaatama mis treener Maiu teeb aga teised juba teadsid mis teha, seega võis neil olla tore vaatepilt tatsuv karuott saali kõige kaugemas nurgas. No 30 minutit ehk pidasin enam vähem vastu, siis ikka asusin võtma 10 sekundilisi pause iga 3-4 minuti tagant, alla ka ei tahtnud anda ja ei andnudki- terve 60 minutit vihtusin kaasa. Higi voolas ojadena mööda nägu nii, et isegi silmamunad olid märjad (ja need ei olnud üldse ainsad munad mis märjad olid :) ). Tuleb tunnistada, et kui trenni tegin viimati vast 10 aastat tagasi, siis nii läbimärga särki kui peale Zumbat pole minu ihu veel kandnud - täpsustan, et kuiva kohta sel särgil vist ei olnudki.

Aga õppetund- no peab ikka olema tahtmist seda kõike teha ja teha veel nii hästi, et kõrvaltvaatajal lausa lust nautida – Thumbs Up nendele naistele, kes end sellega sidunud on. Samas selgus ka tõsiasi, et elus on nii mõnigi kogemus või teadmine järgmise kogemuse aluseks või toetuseks, muudab teinekord elu lihtsamaks! Tomorrow is another day- bring it on !!!!

Allikas: https://www.facebook.com/lauri.vilibert/posts/1536453206381991


Veel lugemist
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now