HAPPEHOOLDUS - Nägu suveks klaariks!


Kui mind kutsuti näole happehooldust proovima, siis mu esmane reaktsioon oli veidi ehmatav. Hapet näkku? Äkki juhtub midagi? Alles hiljuti oli ajalehes artikkel, kus kaunile modellile kättemaksuks hapet näkku visati ning see rikkus kogu ta karjääri. Uudishimu aga on edasiviiv jõud ja nii ma siis otsustasin endale asja selgeks teha. Väheusutav ju on, et tuntud kosmeetika kaubamärk pakuks teenust, mis mind kenamaks sentigi ei tee.

Saabun Image Skincare spetsialisti Mareta juurde. Särk seljast ära ja operatsioonimüts pähe :) Mareta võtab mul meigi maha ja puhastab naha.

Kui uurisin mis happega täpsemalt mu nahka koorima hakatakse, siis saan vastuseks et see on ensüümkoorimine, Image Skincare kergem happehooldus ”Ormedic Lift”, mis on aloeveerageeli põhine kerge koorimine. Pehme pintsliga kantakse nahale mitu kihti huvitava lõhnaga geeljat ainet. Ei saa kuidagi aru et tegu oleks happega. Kui kõik kihid peal, siis jäin umbes 30-ks minutiks ootama, et kõik mõjuks ning lõpetuseks kooriti nahka huvitavate kinnaste ja teralise geeliga. Kõik kokku võttis aega umbes poolteist tundi.

Kui küsisin mis ma kodus tegema nüüd pean, siis ütles Mareta, et peale hoodust tuleb kasutada tooteid, mis kaasa antakse umbes 7 päeva ja kindlasti tuleb vältida sauna, ujulasse minekut, päikese võtmist ja liigset kehalist koormust.

Parim üllatus aga ootas mind õhtul peeglisse vaadates. Mul küll pole oma näonahaga kunagi eriti probleeme olnud aga juba samal õhtul tundsin, et nii pehmet ja siidjat näonahka pole mul vist küll varem eluski olnud.

Pildil sama päeva õhtul ilma meigita.

Hommik

1. Puhasta nahk orgaanilise Ormedic näopesugeeliga

2. Kanna peale Iluma kerge õlivaba nahka helendav seerum

3. Niisuta ja kaitse nahka UVA/UMB eest SPF 50 Prevention kreemiga

Õhtu

1. Puhasta nahk orgaanilise Ormedic näopesugeeliga

2. Kanna peale mineraale ja C vitamiini sisaldav Vital C niisutav ensüümmask

3. Kanna nahale The MAX vananemisvastase ja pinguldava toimega öökreem

Täpsem info Image sarja toodete kohta asub siin: http://artiaclinic.ee/imageskincare/


Veel lugemist
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now