MÄRTS - Paastukuu!


Kõik suured pühad peetud ja poolteist nädalat puhkusereisini, suvi pole ka enam mägede taga!

Märts on juba vanarahva kalendris paastukuuks kuulutatud ja mulle see sobib.

Varsti, varsti on kevad, mis küll praeguse lumehunnikute ja miinuskraadide juures kuidagi ei taha kohale jõuda!

Jälgin tasapisi kogu aeg oma toitumist ja trennis käimist, kuid soojal maal rannas tahaks end ikka alati väga hästi tunda, seega sean hea välimuse ja toitumise nüüd eriti esiplaanile. Ei mingit nälgimist muidugi, sest trennis õhtul peab jõudu olema! Õhtuti aga enam ei luba endale ühtegi veidigi raskemat toitu ja 2 reedet järjest lähen LPG ja Lipolaseri protseduuridele Kehastuudiosse. Olen sama kava jälginud aastaid kevadeti ja mulle see sobib.

Hommikusöögi jätan samaks mis alati: Kohv + jogurt! Ca 200 -250 Kcal

YOFIR on hetkel mu lemmik! 150 g YOFIR-is on 171 Kcal

Kohv piimaga umbes 60 Kcal

Lõuna ajal söön suppi, rohelist salatit kana või kalaga või siis tatart, mis mulle ka väga maitseb. Sooja toidu teen eelmisel päeval valmis, ning võtan endaga tööle karbis kaasa. Karp on hea, sest see on alati sama suurusega, ning kogusega ei saa mööda panna. Kui lõunaks on salat, siis üritan kastmega veidi koonerdada, aga seda just selles piiris, et salat peab olema maitsev. Üritan püsida umbes 300-600 Kcal piires.

Õhtuseks vahepalaks valin banaani või vahel ka müslibatooni. Banaan 1 tk ca 95 Kcal/Väike Corny Müslibatoon 25g 117 Kcal

Õhtul kodus teen endale ilusa kirju taldriku erinevate värskete köögiviljadega, millele lisan maitseks dipikastme. Hea kui saan umbes 230 Kcal. Värsket köögivilja (paprika, kurk, redis, porgand jms) ma ei loe, sest neid lihtsalt ei mahu nii palju kõhtu, et üle võiks süüa. Vitamiine saab siit kindlasti rohkelt.

Päevast Kcal kogust üritan ka trennipäevadel nüüd 1200 Kcal piires hoida.

Mõnus on külmal talveõhtul kuuma kamina ees istuda ja midagi head näksida :)


Veel lugemist
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now