MÄRTS - Kehastuudios 2 cm kahe tunniga!


Kuna talv Eestis on sel aastal olnud külm, siis vajan minagi väikest soojamaa puhkust. Egiptuse kuum päike ja soe merevesi on just see, mida vajan hetkel kõige enam. 2 nädalat veel ja siit ma tulen Hurgada!

Väiksed ettevalmistused ka. Et rannas end superhästi tunda otsustasin teha Kehastuudios kahel järjestikusel reedel LPG ja Lipo Laseri protseduurid. Varasemast kogemusest tean, et enesetunne ja naha väljanägemine paraneb nende kahe protseduuri abil kiiresti ja nähtavalt. Tean ka, et nii mõnestki minu murekohast kahaneb ümbermõõt.

Lühidalt:

Lipo Laser abil stimuleeritakse keha loomulikku rasvarakkude sisu vabastamise protsessi. Protseduuri ajal tunned meeldivat soojust kohas, kust oled otsustanud sentimeetreid kaotada. Protseduur kestab umbes 60 min.

LPG on tõhus masinaga tehtav vaakum massaaž, mis aitab tselluliidil kaduda, ning mis parandab oluliselt vereringet. Protseduuri ajal tunned meeldivalt, kuidas masin su naha pehmeks ja siledaks rullib oma imava otsiku abil.

Seekord parandan selle vea, et pole end mõõtnud. Kui ise oma silmaga sentimeetririhma ei oleks näinud, siis ei usuks!!! 2 tunniga protseduuride abiga kaotasin kintsult 2 sentimeetrit ja õhtuks kella üheksaks oli kadunud usute või mitte 4 sentimeetrit. Ilus kingitus mu latiinopepule enne puhkust!

Lõpetuseks aga siin veel kõige tähtsam! Sentimeetrid sentimeetriteks! Ma lausa tunnen kuidas kehal on parem olla ja trennis on rohkem jõudu hüpata!


Veel lugemist
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now