Head uut Zumba aastat!


Ilusat aastaalgust kõikidele särasilmsetele! Juba ootan, et teiega Tabasalus Zumbatada!

Uuel aastal uue hooga ja ikka alati paremini ja paremini!

Kui oleme rõõmsad, siis oleme ka tervemad ja kui oleme rõõmsad ning terved, siis jaksame teha paremini kõike millest unistame. Soovin kõikidele, et 2018 aastal täituks kõik teie unistused ja et te unistaks suurelt, suurelt!

Ja nüüd mu tavapärane jaanuari manitsus neile kes mõtlevad, et jaanuari kuus saab kahe nädalaga tasa teha kõik viimase kümne aasta tegemata jäänud trennid :)

NB!

Kui sa pole pikalt trenni teinud, siis liiga palju arv kordi nädalas liiga intensiivset trenni tagab selle, et pead vastu treeningsaalis vaid paar nädalat. Kui oled kosunud ja alustad liiga intensiivset hüppeid sisaldavat trenni, siis võid saada valutavad põlved aga mitte ilusa figuuri. Trenn on hea kui seda tehakse mõõdukalt ja ennast vigastamata! Anna kehale aega ja tekita parem endale trennist pikemaajaline meeldiv sõltuvus. Leia endale trenn, mis teeb su rõõmsaks!

Jaanuar on väga hea aeg alustamiseks kui tahad suveks paremas vormis olla.

Sel hooajal lisandus Tabasalus treeningkavasse Zumba Toning, mis annab sulle imeilusa rühi, sirge selja ja kaunid käed. Zumba Toningus kasutame 0,5 kg hantleid, mis on väga paras kaal, et tantsida 8 või 9 tantsu 15-st. Tunni alguses võid arvata, et 0,5 on liiga kerge raskus sulle aga usalda mind, see on just õige kaal tempokaks tantsimiseks :) Raskema hantliga võid ennast kergelt vigastada, sest käed liiguvad meil tunnis üsna kiiresti. 0,5 kg hantli kasutamine Zumbatunnis aitab meil kulutada senisest enam kaloreid ja teeb käed ning selja sitkeks, painduvaks, graatsiliseks.

Vaadake kui ilusad on baleriinid, kui nad käsi tantsides hoiavad ja selleks, et seda teha, vajavad nad tugevaid käe -ja seljalihased!


Veel lugemist
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now