LAUPÄEV Puhkepäev


Üllatusterohke laupäev!

Üks päev veel ja jõulud käes! Hommikusöögist ma ei räägi, see on selline nagu ikka. Abikaasa on juba paar nädalat kavala näoga nuianud, et ma temaga laupäeva hommikul jõusaali läheks. Kui küsin, et miks ja kuhu, siis vastust ma rohkem ei saa, kui et ta lihtsalt muigab salapäraselt ning lisab, et küll sa siis ise näed. Hommikukohvi joodud ja spordikott pakitud ja saan üllatusliku SMS-i. Pakk Smartpostis??? Aina põnevamaks läheb!

Uudishimu on suur ja nii läheme enne sportimaminekut pakiautomaadi juurest läbi. WOW Seda ma küll ei osanud arvata! Artiaclinicu Image Skincare kaunis kinkepakk ja veel sellises suures originaalses nahast karbis. C-vitamiiniga kreem on mu pikaaegne lemmik, teised tooted on minu jaoks uued aga juba tahan neid proovida.

Image now! Age later. - Mulle sobib!!!

http://artiaclinic.ee/imageskincare/

Hakkame siis nüüd pärast seda üllatust abikaasaga spordiklubi poole sõitma. Mõtlesin, et läheme nagu ikka Meritoni, mis on kodule üks lähimaid jõusaale ja kus on ka spaa, aga selgub, et mitte. Auto peatub alles kesklinnas ja mulle üllatuseks Olümpia hotelli juures. Ei teadnudki, et Olümpias miski üsna uus jõusaal ja spaa on. Jälle targem. Jõusaalis on väga uued masinad ja spaa on väga ilus. Ilusast vaatest, mis kõrge korruse akendest avaneb, ma parem ei räägigi. Spaas on ka väga maitsvad smuutid!!

Koju jõudes alustan jõulumenüüga. Balti Jaama Turult ostetud tanguvorstid on nii hea lõhnaga, et võiks need enne küpsetamist ära süüa :)

Häid pühi!


Veel lugemist
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now