SILMAD ON HINGE PEEGEL – Ripsmed ja kulmud


Kulmud

Nagu paljud meist, käin kulme kitkumas ja värvimas iga kuu. Minu silmade eest hoolitseb Popi ja Tete ilusalongis Ragne, kellel on täiesti kunstnikukäsi selleks. Kuna kulmude õige kuju on mulle väga tähtis, siis ma ei vahetaks teda kunagi kellegi teise vastu.

Ripsmepikendused

Ripsmepikendusi olen ka proovinud aga need on mulle jube ebamugavad. Kui trennis üritan higi pühkida, siis on need ikka jube segavad ja pühimata ma ei saa, sest silma valguv higi keset trenni on valus. Kui aga ikka soovid neid siis vali kogenud tegija, sest ripsmepikendused paigaldatakse liimiga oma ripsmete külge ning kui see liim silma satub siis võid ilusate ripsmetega koos saada ka paistes silmad või mis veel hullem - täiesti vales suunas hoidvad ripsmed.

Ripsmete keemiline

Avastasin aga enne üht soojamaa puhkusereisi, et on olemas ka muu viis ripsmed ilusaks saada kui pikendused, ja mis ei sega kohe üldse ning on loomulik ja mugav. Päris enda ripsmed saab keemiliselt ära koolutada ja kui need ka mustaks värvida, siis pole puhkuse ajaks soojale maale meigivahendeid peaaegu, et vaja kaasa võttagi. Nägu päevitab nagunii ilusaks ja piisab vaid mustast pliiatsist!

Käib see nii. Silmalaugudele kleebitakse keeljas riba, mille külge kinnitatakse ripsmed. Ripsmetele kantakse keemiline vedelik, et ripsmed koolduks üles. Kui vedelik on mõjuma hakanud, siis see eemaldatakse ja peale kantakse must ripsmevärv. Kui ka see valmis, siis eemaldatakse ülearune värv ja geeliribad. Ripsmed, mis on ülespoole kooldus ja on tumedad, on rohkem nähtavad aga samas mitte liiga pikad ning need loomulikud. Kuni 3 nädalat püsivad ripsmed tavaliselt ilusad ja see on täiesti piisav puhkuse ajaks. Ühe korra proovisin seda kunagi ja nüüd teen seda alati kui pikem soojamaareis ees.

Veekindel ripsmedušh

Poed on täis erinevaid ripsmedušhe aga kasutada saan ma vaid veekindlat kui on trennipäev, sest oleksin muidu nagu Panda karu juba enne trenni lõppemist. Millagipärast aga tavapoodides on sortimendis harva veekindlaid ripsmedušhe. Kunagi kasutasin pikalt Lòrèal-i Lash Archidecti aga nüüdseks olen leidnud I.L.U poest uue lemmiku, mis on Bourjois. Uue tootega on alati nii, et ei tea mis arvata. Esimesel korral tundus, et dušh nagu ei jää ripsmete külge aga paari korra harjamise järel oli tulemus palju parem kui Lòrèali tootega.


Veel lugemist
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now