TRENNIKOTT – Mida trenni kaasa võtta?


Trenni minnes tuleb kaasa võtta asjad, mis aitavad meil end mugavalt tunda, et need teeksid trennis käimise veelgi meeldivamaks. Sellised väikesed asjad nagu mugavad, ilusad treeningriided, jalanõud, hästi lõhnavad pesemisvahendid ning kehakreemid aitavad mul end õhtul peale trenni koju minnes tunda justkui printsessina.

Minu trennikotis on peaaegu alati:

  • Pudel vett

Kui higistad, siis pead selle vee tagasi jooma, et organism ei oleks janus. Ühetunnise treeningu jaoks ei ole vaja kasutada jõujooke ega ka muid energiat andvaid batoone jms. Puhas vesi või mineraalvesi on parim, mida oma kehale anda saad. Minu lemmik on Värska Originaal, mis annab mulle tagasi kõik väljahigistatud vee ja ka mineraalid. Lisaks on see veel kodumaine, mis on minu jaoks samuti väga oluline.

  • Väike trennirätik ja spordikätis

Need on vajalikud higi pühkimiseks. Higi on silmasattudes valus ja higist leemendades on ebameeldiv edasi treenida. Mulle endale meeldib spordikätis rohkem, sest see on kogu aeg mu käe küljes ja nii saan higi pühkida ka treeningu ajal.

  • Vahetusjalatsid

Siseruumides on enamikses treeningsaalides keelatud kanda välisjalanõusid. Puhtust armastame me kõik.

  • Mugavad trenniriided

Mugavates ilusates riietes tunned end hästi ja need lasevad kehal vabalt liikuda. Kuigi trenniriided võid ka kodus selga panna ning kojumineku riided kaasa võtta.

  • Pesemisvahendid

Puhtus on oluline ja see ei ole hea tunne, kui trennihigi nahale kinni hangub. Tavaliselt on mul kaasas dushigeel, pesuvaht ja rätik kuivatamiseks ning talveti ka kehakreem. Higisena koju minnes on suurem võimalus külmetuda. Minu uus suur lemmik on Nivea uus pesemisvaht, sest see jätab peale pesu nahale nii hea lõhna ja samuti ei pea ma pärast enam eraldi end kreemitama.

  • Soojad riided kojuminekuks

Kojuminekul on oluline, et sul on soojad ilmastikule vastavad riided! Peale trenni on nahk niiske ja on suurem oht külmetuda. Dushi alt tulnud niiskete juustega sattudes tuulisesse jahedasse õueõhku on kerge haigestuda. No ja ega peale trenni ka lihaste-liigeste külmetamine neile head tee. Niiet hoidkem end soojas koduteel!

Ja ikka kõik selleks, et me oleks veelgi rõõmsamad, tervemad ja ilusamad!

Siin all siis foto ka mu lemmik Nivea pesuvahust! Proovi, sa ei kahetse :)


Veel lugemist
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now