ZUMBA MAAILMAS – Trenni teises riigis - Rootsi


Rootsi, Stockholm

Suur Zumbapidu Stockholmis koos Zumba looja Beto Pereziga

Ehk kuidas ma 3 päeva-ööd järjest Zumbatasin.

Reede õhtu

Ühel reedel lõpetan kiiruga oma kontoritööpäeva, jooksen koju kohvri järele ja sõidan sadamasse laevale. Sõidame Rootsi suurele Zumbapeole, kus on kohal Zumba Fitness looja Beto Berez ja oodata on sinna kohale ligi 1000 või ka enam Zumbatajat. Enamus Eestist tulijad on siinsed Zumbatreenerid aga on ka teisi. Meid on umbes 15 inimest kokku. Sätime asjad kajutisse ja siis laevapeale jalutama ning varsti ka sööma. No ja kuna oleme kõik juba praegu pidumeeleolus, siis ei lähe kaua, et asi kisub tantsuks. Hommikuni tantsuks! Oma kambaga vallutame laeva ööklubi tantsupõranda täiega!

Laupäev

Hommikupoole ööd ehk paar silmatäit saab magatud ning siis kiirelt hotelli ning kohe otsima, kus see messikeskus on kus pidi suur, suur Zumbapidu toimuma. Messikeskuse leiame kergelt üles. Järjekord sissepääsus on kilomeeter. Kui lõpuks sisse pääseme, siis tahaks riideid vahetada. Aga kus? Oleme ju harjunud, et kõigele on mõeldud aga siinne korraldus on suurriigile vastav ning lõpuks leiame ühe väikse tualetinurga, kus see töö saab ära tehtud. Peoks valmis! Vaja ka veidi shopata sest Zumba spordiriiete poodi ei saa just päris selles mahus iga päev külastada. Uute tossude ja särgiga on ka peotuju veelgi parem. Paar minutit veel peo alguseni jäänud. Sätime end üsna esiridadesse. Saal on suur. Vaatan murelikult maas pimedas vedelevaid veepudeleid. Mõte käib peast läbi,, et kui hoogu satun, siis ei tea kas koperdan mõne pudeli otsa.

Pidu algab! Beto on laval koos teiste treeneritega, kelle näod on ZIN videotest tuttavad. Uhh kui lahe. Tempo kütab täiega üles. Ime, et me kõik selle massiga saalis sedasi liikuma mahume. Kaks tundi ja juba saab läbi. Nüüd hotelli veidi puhkama ja riideid vahetama. Õhtune Afretpary ootab. Ööklubi pole suur. Rahvast on palju ja kõik juba tantsisid kui sinna jõudsime. Hilisõhtul saabub ka Beto. Kõik sätivad end temaga pildistama. No ja ega saa ka mina teisiti. Ma pole suurem asi staaridega pildistaja aga seda võimalust otsustasin küll kasutada. Pidu, pidu! Tantsime taas hommikuni Zumbarütmide saatel!

Beto kohta saad lugeda siit: https://en.wikipedia.org/wiki/Beto_Perez

Pühapäev

Hotelli saabume peolt Eesti kambaga üheskoos. Jalad ei taha paigal püsida, tahaks ikka veel edasi tantsida! Paar tundi und ja läheme oma väsimatu kambaga veidi ka shoppama. Uni on ja süüa ei taha aga huvitav ning jube lõbus on. Otsime üksteisele naljatades riideid ja proovime selga. Sellist suure kambaga shoppamist pole ammu teinud. Aeg läheb ülikiirelt. Aeg minna tagasi laeva, et koju sõita. Laevas jõuan mõelda, et ma ei tohi mitte mingil tingimusel pikali voodisse minna sest muidu jäängi sinna. Lähen teistega koos sööma ja no ei saa pidama, jälle tantsima, ikka täiega tantsima. Hea, et teised laevasolijad tantsuplatsile mahuvad. Endalegi imestuseks on mul jaksu tantsida vähemalt kella kolmeni.

Hea, et esmaspäev on mul vabaks võetud töölt.

Kolm päeva Zumba pidu sellise energilise kambaga on karm J

See oli ma arvan selgelt üks mu elu lahedamaid nädalavahetusi, mida ei unusta kunagi!


Veel lugemist
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now