MINU ILUARSENAL


Kõike ise ei oska ja ei jõua ka aga aja jooksul olen õppinud usaldama häid spetsialiste, kelle juurde olen jäänud käima pikemalt.

KULMUD JA RIPSMED

Kulme ja silmi värvin alati Ragne juures Popi ja Tete salongis. Minu kulme ei oska keegi nii hästi värvida ja kujundada. Enne pikemaid puhkusereise soojale maale aga on hea tema juures ka ripsmete keemilist teha ja värvida. Nii võib puhkuse ajal peaaegu, et kogu meigikraami koju jätta.

WEB: http://popitete.ee/

Facebook: https://www.facebook.com/IlusalongPopiTete/

KÜÜNED

Sigridiga kohtusin ilmselt umbes 14 aastat tagasi kui olin otsustanud, et mu küüned võiks alati ilusad ja korrektsed välja näha. Minu küüned on akrüülkattega ja geel lakiga, mis lasevad mul nii peenraid rohida kui kaste tassida. Need on peaaegu purunematud ja geel lakk ei tule neilt ka kunagi maha. 5 nädalat on need alati samasuguselt ilusad. Hoiab kõvasti aega kokku. Sigrid võtab vastu Tartu maanteel, kesklinnas.

Facebook: https://www.facebook.com/sigrid.rattur

JUUKSED

Hea juuksur on igale naisele ülivajalik. Kuna mu ammune juuksur kolis Londonisse, siis otsisin pikalt, kelle juures uuesti oleks hea käia ja lõpuks leidsingi. Kuna mul on juuksepikendused, siis pidi see olema koht, kus saan nii pikendusi uuendada kui ka juukseid värvida ja lõigata. Nüüd juba paar aastat käin Hairstudios Tanja juures.

WEB: http://hairstudio.ee/

Facebook: https://www.facebook.com/HairStudio24/

LPG ja LIPOLASER

Vahel jääb ainult trennist ja õigesti söömisest väheks. Meil on geneetiliselt juba ette määratud, et kui mõni pisemgi rasvaraas kehale koguneb, siis ikka sinna ja ainult treenimisega seda sealt kindlast kohast on päris raske ära saada. Minul on nn. latiinopepu raske kaduma ning seetõttu üritan alati ühe korra aastas käia ära 3 -5 korda LPG ja 1 korra Lipolaseri protseduuridel. Need protseduurid aitavad mul kaotada rasva just sealt, kus soovin. Kuid ei kao vaid rasv, LPG parandab ka üldist verevarustust ja ainevahetust sest see on ülitugev massaash. Kehastuudios on kõige uuemad masinad.

Web: http://www.kehastuudio.ee/

Facebook: https://www.facebook.com/Kehastuudio/


Veel lugemist
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now