Search
  • Maiu

4 kuud peale ilukliiniku külastamist!


Nagu enne kirjutasin külastasin Artiaclinicut maikuus ja tegin seal katseks vereplasma protseduuri. Vereplasma protseduur tähendab seda et veenist võetakse sinu enda verd, sellest tsentrifugeeritakse välja sinu enda vereplasma ja see siis süstitakse spetsiaalse süstlaga sinu enda näonahka tagasi. Tundub jube aga tegelikult polnud see ei vererohke ega ka valus protseduur. Pikemalt loe mu eelnevast postitusest.

Kas see muutis midagi?

Kusjuures jah muutis küll kuigi võõrad ehk ei saagi väga midagi aru. Väga kortsuline ma polnud ka varem aga ise peeglist vaadates saan aru et kui naeratan, siis on naerukurrud ja kui ei naerata, siis neid kurde nagu poelgi. Ise saangi kõige paremini aru muutusest kui nägu on tõsine. Nahk on sile ja ma ei kasuta enam ka samapalju jumestuskreemi kui varem. Õieti ma ei kasuta seda enam peaaegu et üldse. Veidi puudrit jumestuseks ja silmapliiats on täiesti piisavad. Kindlasti muidugi on kaasa aidanud ka see et kasutan nüüd C vitamiiniga kreemi. On mis on aga hea on kui ei pea näos midagi peitma.

Spetsialisti kommentaar

Pilte vaadates märkasime järgnevaid muutusi: paranenud naha tekstuur, vähenenud nasolabiaalvolt, vähenenud suu-ümbruse miimikakortsude sügavus. Natuke on taanunud ka silmaümbruse kanavarbad. Muidugi oli sinu puhul tegu väga keerulise modelliga, sest naha kvaliteet oli juba enne protseduuri väga hea.

5 min peale protseduuri 19.05 1 kuu hiljem 2 kuud hiljem

NB! Kõikidel fotodel olen ilma jumestuskreemita!

Kui aga soovid sellest huvitavast protseduurist rohkem teada, siis Artiaclinik ootab sind konsultatsiooni. Info leiad siit: http://www.artiaclinic.ee/

Facebook: https://www.facebook.com/ArtiaClinic/


54 views
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now